Ndihmoje dhe respektoje Muhamedin (alejhi selam) - Hoxhë Enes Goga

2 Просмотры
Издатель
http://www.audionur.com

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te'ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …
Категория
Об Онкологии
Комментариев нет.