Mos i provoni vathët në dyqan, mjekja tregon arsyet - Në Shtëpinë Tonë

3 Просмотры
Издатель
Albani dhe Julka ftojnë në studio mjeken gastrohepatologe, Vigjilenca Demiri, e cila do të flasë për shenjat që tregojnë se diçka nuk shkon me mëlçinë tonë.

"Në Shtëpinë tonë", një program dedikuar shijes, familjes dhe jetesës së mirë, vjen nga e Hëna në të Premte ora 10:10 e deri në mesditë, në ekranin e Top Channel. Informacione mbi produkte të ndryshme, të ftuar interesantë, ekspertë dhe personazhe, por mbi të gjitha receta të shijshme. Ky është kombinimi ideal për të kaluar së bashku një paradite argëtuese.
Alban Musa, Julka Gramo dhe Linda Fishta ju mirepresin çdo ditë "Në Shtëpinë tonë"

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#NëShtepinëTonë#TopChannel
Категория
Об Онкологии
Комментариев нет.