0 Просмотры
Издатель
Ndiqni faqen tonë zyrtare të internetit https://euronews.al/ për t’u informuar mbi lajmet kryesore nga vendi, rajoni dhe bota.
Abonohuni në kanalin tonë në YouTube: https://bit.ly/3oEW3AU
Na ndiqni në Instagram: https://www.instagram.com/euronews_albania/
Facebook: https://www.facebook.com/euronews.al/
Twitter: https://twitter.com/EuronewsAlbania
Категория
Об Онкологии
Комментариев нет.